פלילים

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מחפשים ייעוץ פלילי?

אמנם כל ייעוץ משפטי הוא בחירה בלבד ואיננו נחשב להליך מחייב. אולם כאשר מדובר בייעוץ פלילי הרי שההשפעה יכולה להיות מהותית ולהבדיל בין חף מפשע לבין מורשע היושב שנות מאסר רבות עם תיעוד מדוקדק של הרישום הפלילי.

 

ייעוץ פלילי איננו נדרש אך ורק באם מסתבכים בעבירות דוגמת אלימות או עבירות מין. גם אנשים שמעולם לא עסקו או ראו עצמם מקושרים לפלילים, יכולים להימצא כך פתאום ביום בהיר אחד, תחת חקירה משטרתית ומשם הדרך להליך משפטי קצרה.

 

חשודים בעבירת סמים קלים? בת או בן הזוג מלינים כנגדכם על אלימות ומדובר בתלונת שווא? נקלעתם לתאונת דרכים קשה שהובילה לנפגעים והרוגים? ישנן סיבות רבות ושונות שיכולות להוביל לנקיטת הליכים פליליים, ומוטב לבחור בעורך דין פלילי מיומן שיתווה יחד עמכם את האסטרטגיה המשפטית הנכונה ויחתור לזיכוי מוחלט או לכל הפחות הפחתה משמעותית בענישה.

 

באילו מקרים מוטב לקבל ייעוץ פלילי מעורך דין?

במדינת ישראל אחוז ההרשעה עומד על לא פחות מאשר 99%! עם נתון שכזה, היוועצות עם עורך דין פלילי איננה רק מוגדרת כהמלצה, כי אם כחובה אשר יכולה לסייע רבות בשינוי עתידו של הנאשם. מתי מוטב שניוועץ עם עו"ד פלילי:

  • עבירות סמים: מדינת ישראל אמנם נוקטת במדיניות מקלה בכל הנוגע לשימוש בסמים קלים, אך וודאי שאדם מן השורה לא ירצה למצוא עצמו מעורב בתרחיש שכזה שיכתים את שמו.
  • עבירות אלימות: הידעת? עבירת אלימות יכולה להביא למינימום שנתיים מאסר בפועל, וכאשר החשד הופך להרשעה בגין אלימות במשפחה, העונש המינימלי הוא 4 שנות מאסר! הוגשה כנגדכם תלונה? זה הזמן לבחון את ההיבטים המשפטיים ויפה שעה אחת קודם.
  • זומנתם לחקירה: פקיד התחנה ביקש מכם לסור לתחנת המשטרה? דעו: כל מילה שתיאמר על-ידכם עלולה לשמש כראייה נגדכם. התעקשו על ייעוץ פלילי בטרם החקירה, ודעו כי זוהי זכותכם המלאה.

השירות שלנו

באתר Law Regulation תוכלו למצוא מגוון עורכי דין שנבדקו ונבחנו על-פי אמות המידה הקפדניות של האתר.

באם אתם נדרשים לקבלת ייעוץ מטעם עורך דין פלילי, בואו לבדוק את אינדקס עורכי הדין שלנו, או השאירו לנו פניה, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי לשיחת ייעוץ ראשונית.

 

מתחייבים לעד 3 עורכי דין פליליים בלבד שיחזרו אליכם. בלי הצפה של טלפונים ובלי שיחות שמגששות באפלה. עורכי הדין יחזרו אליכם כשהם מודעים במדויק לסוגיה עמה אתם מתמודדים.

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

לאינדקס עורכי דין