מקרקעין

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מחפשים ייעוץ משפטי בנושא נדל"ן ומקרקעין?

בהגיעכם לעסקת נדל"ן, מוטב להיות ערוכים ומוכנים לכל תרחיש ולהכיר את כל פרטי העסקה באופן מעמיק ויסודי. כל טעות ולו הקטנה ביותר בנושא נדל"ן, יכולה לעלות בין אלפי שקלים במקרה הטוב, ועד מאות אלפי שקלים בתרחיש קיצון (אך אפשרי).

 

היוועצות עם עורך דין מקרקעין איננה נועדה רק להתוות את הדרך לקראת עסקת מקרקעין; מדובר באיש מקצוע שמטרתו היא לתפקד למגן את לקוחותיו באופן הרמטי בזמן העסקה, להבטיח את כדאיותה, ולהיערך ולאתר כל מהמורה ולו הקטנה ביותר, אשר עלולה להכשיל את העסקה.

באילו מקרים מוטב לקבל ייעוץ משפטי מטעם עו"ד נדל"ן ומקרקעין?

ענף הנדל"ן מציע מגוון רחב של אפשרויות רכישה ומכירה. ועם זאת, חשוב תמיד לבחון את כלל ההיבטים הנלווים אל העסקה, ואשר עשויים להוות חלק בלתי נפרד מבחינת הנכונות שלה והכדאיות עבור הלקוח:

  • מיסוי מקרקעין: רכשתם דירה? ייתכן שעליכם לשלם מס עבור מדינת ישראל. מכרתם דירה ברווח? ייתכן ואתם נדרשים בתשלום מס שבח. אל קבלו את הידיעה בדבר תשלום המס בהפתעה. היערכו כלכלית לכל ההוצאות הנדרשות.
  • בחינת הנכס: על פניו הנכס נראה במצב טוב, אך בנסח הטאבו עלולים להתגלות פרטים חדשים שמוטב לתת עליהם את הדעת. האם ישנן חריגות בנייה? האם הבעלים מולו מתנהלת העסקה הוא אכן בעל הזכות היחידה בנכס? עיקולים? שעבודים? אלו הם היבטים חשובים שצריכים להיבחן בקפידה.
  • חוזה מכר: חוזה קניית דירה / מכירת דירה / רכישת או מכירת מגרש ועוד - מוטב למסור את החוזה לעריכה מסודרת של עורך דין, ולמעבר מדוקדק בו יסכים עם הצד המשפטי השני על נוסח החוזה, סעיפיו ותתי-סעיפיו. זהו המיגון שלכם ובו אתם רושמים את כל סעיפי העסקה.

השירות שלנו

באתר Law Regulation תוכלו לקבל ייעוץ משפטי בנושאי מקרקעין ונדל"ן מעורכי דין מומלצים.

 

תחת קריטריונים מחמירים, אספנו עבורכם את עורכי דין מומלצים ובעלי ידע נרחב בתחום התמחותם. בכפוף להשארת פרטי התקשרות, נציג מטעמנו יחזור אליכם ויבקש לדעת על הנושא הרלוונטי. לאחר שיחת בירור קצרה יישלחו אליכם עד 3 עורכי דין בתחום הנדל"ן לכל היותר. עורכי הדין כבר יכירו את הנושא ויצרו עמכם קשר כשהם יודעים במדויק את מהות השיחה.

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

לאינדקס עורכי דין