הגירה

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מחפשים ייעוץ משפטי בדיני הגירה?

נושא ההגירה מחוץ ואל תוך הארץ, עלול להימצא על-ידי אדם מן השורה, כענף משפטי סבוך, מורכב ולא אחת מתיש ומבלבל. כדי לאפשר את השגת התוצאה הרצויה ואישוריהם של הגורמים הממשלתיים השונים, מוטב לפנות לעורך דין דיני הגירה מיומן ובעל ניסיון.

 

אך מהו נושא ההגירה? ומתי אנו עשויים למצוא עזר רב בייעוץ משפטי שכזה? החל מיחידים אשר מבצעים ירידה מן הארץ, ועד לחברות אשר שולחות את עובדיהן לרילוקיישן – דיני ההגירה של כל מדינה ומדינה עלולים להיות סבוכים ומבלבלים. בעזרת התייעצות עם עורך דין דיני הגירה מקצועי, תוכלו לנתב את עצמכם נכונה ולהתגבר על כל הקשיים, המהמורות והמכשולים שבדרך.

 

די שנביט באשרות הכניסה השונות הקיימות לארצות הברית, כדי שנבין עד כמה הנושא עלול להיות סבוך ומורכב. מיני אשרות שונות, מיני הרשאות והיתרים, כל אחת מן האשרות בעלת ייעוד שונה ואולי דומה-שונה. עכשיו דמיינו את הנוהל באוסטרליה, קנדה, בריטניה, גרמניה ועוד שפע של מדינות הנחשבות ליעדי רילוקיישן פופולריים – מבולבלים? מרבית הסיכויים שכן, ועל-כן מוטב להתייעץ עם עורך דין דיני הגירה.

מתי מוטב לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין דיני הגירה?

דיני הגירה מתאפיינים בביורוקרטיה מתישה, סבוכה ולעתים אף כזו שאיננה נהירה למי שאיננו מתמצא בה. להלן מספר מקרי בוחן שונים שבהם היעזרות וקבלת ייעוץ משפטי בדיני הגירה, יכולה להועיל ואף להשפיע רבות על התוצאה הסופית.

  • עובדים זרים: הבאתם של עובדים זרים ארצה, יכולה להתברר כמלאכה שאיננה פשוטה כלל. מדובר באחת מן האוכלוסיות היותר חלשות בישראל, ושאינן מקבלות בקלות הארכות לאשרת השהייה וכל שכן אשרה בפועל.
    ייעוץ מטעם עורך דין המוביל בדיני הגירה לצורכי עבודה, יוכל לסייע רבות ולהניע את התהליכים הנדרשים מן הרשויות של שתי המדינות.
  • רילוקיישן: לא מעט ישראלים בוחרים לעבור ולעבוד במדינות מעבר לים, הן מטעם העבודה והן כיוזמה פרטית לרווחים גבוהים יותר, צורכי השקעה דוגמת נדל"ן וניסיון למצוא חיים טובים יותר.
    לצד תהליך ההסתגלות המצפה להם, הרי שהדרך לשם רצופה במכשולים ומהמורות המוצבים בעיקר על-ידי הרשויות של המדינה המיועדת למעבר.
  • אישורי תושבות: ייעוץ משפטי בנושאי הגירה יכול להינתן לאור צורכיהן של אוכלוסיות שונות בקבלת אשרות מטעם מדינת ישראל לרבות אזרחות, תושבות קבע ותושבות זמנית.
    מקרים שכאלו יכולים להתברר ככאב ראש לא קטן כלל, ובעיקר עבור זוגות המבקשים להסדיר את שהותם של בני או בנות הזוג בארץ.

השירות שלנו

פורטל Law Regulation מאפשר לכם לקבל ייעוץ משפטי מקיף בנושאי הגירה ובשלל נושאים נוספים דרך מאמרי מידע מקצועיים ואפשרות להשארת פרטי התקשרות לנציגינו.

 

בשיחה עם נציג מטעם הפורטל, תבוצע התאמה מלאה של עד 3 עורכי דין בעבור הסוגיה המשפטית ופרטיכם יועברו להמשך טיפול. כלל עורכי הדין המיוצגים באתרנו נבדקו בקפידה, והם עונים על הסטנדרטים המחמירים ביותר.

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

לאינדקס עורכי דין