עבודה

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מחפשים ייעוץ משפטי בנושא דיני עבודה?

ענף דיני העבודה נועד להבטיח לתחום את יחסי העובד והמעביד תחת מערכת מסודרת של חוקים, תקנות ותחיקות. מערכת זו נועדה להגן הן על עובדים והן על מעסיקים, הן על שכירים והן על עצמאיים.

 

מרגישה שהמעסיק שלך מפלה אותך על רקע מגדרי? אינך מקבל את תשלום הפנסיה כמובטח? עד כמה שמערכת החוק שואפת להסדיר את יחסי העובד והמעביד, הרי שעדיין עלולות להתגלע מחלוקות קשות בין מעסיקים לעובדים ובין עובדים למעסיקים על רקע אי-מימוש זכויות, מעשייה רמייה ולעתים גם אי-הבנות.

 

ייעוץ משפטי עם עורך דין לענייני עבודה, יכול לסייע רבות במימוש הזכויות הן באמצעות מכתב התראה ולא אחת דרך נקיטת הליכים משפטיים. בדומה לנושאים רבים מענף דיני העבודה, הרי שמדובר בתחום בעל היבטים רבים, לעתים כאלו שאינם ידועים כלל לציבור העובדים השכירים.

 

באם אתם מרגישים שהמעסיקים שלכם הפרו את זכויותיכם ואינם מממשים אותן גם לאחר בקשותיכם, פנו עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי בדיני עבודה.

באילו מקרים מוטב לקבל ייעוץ משפטי מטעם עורך דין דיני עבודה?

למרבה הצער, עודנו נוכחים לגלות את אוזלת היד של רשויות אכיפת החוק בכל הנוגע למעסיקים המפרים את זכויותיהם של עובדיהם. להלן מספר היבטים משפטיים בהם תוכלו למצוא עזר רב משירותו של עורך דין דיני עבודה:

  • חוק שעות עבודה / מנוחה: המעסיקים לא מוציאים אתכם להפסקה המגיעה לכם במהלך היום? אינם מכבדים את שעות העבודה המוגדרות? ייתכן מאוד שהם מבצעים עבירה על החוק. בדקו עוד היום את היקף עבודתכם ובאם העבודה המאומצת איננה מגולמת בתוספת שכר בתלוש המשכורת.
  • דמי מחלה: כל עובד זכאי לדמי מחלה כאשר התנאים עשויים להשתנות רק לטובתו של העובד, וזאת באם הוגדר הדבר במסגרת חוזה ההעסקה. מרגישים שהמעסיקים שלכם אינם שומרים על זכויותיכם לתשלום בגין מחלה? ייעוץ משפטי בדיני עבודה יאפשר לכם להתוות את האסטרטגיה המשפטית הנכונה.
  • הלנת שכר: ככל הנראה אחד מן הנושאים היותר נפוצים בתחום דיני העבודה. באם לא קיבלתם את המשכורת שלכם מזה תקופה, הרי שפנייה לעורך דין המתמחה בדיני עבודה, תוכל לספק את התשובה הנדרשת.

השירות שלנו

בפורטל עורכי הדין Law Regulation תוכלו למצוא מגוון עורכי דין המתמחים בדיני עבודה לצורך ייעוץ משפטי מקיף.

 

בכפוף להשארת פניה, צוות האתר יחזור אליכם כדי לברר במדויק את נסיבות המקרה, ויתאים עבורכם עד 3 עורכי דין המתמחים בדיני עבודה. רק לאחר שהובהרו הנסיבות אל מול עורכי הדין, אתם תוכלו לקבל שיחה חוזרת עם כל הפרטים הידועים. שיחה מכוונת מטרה של עורכי דין מיומנים.

 

צוותינו מקפידים לקבל אך ורק עורכי דין אשר עומדים בכל התקנות המחמירות ביותר, ואשר נהוגות באתרנו.

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

לאינדקס עורכי דין