משפחה

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מחפשים ייעוץ משפטי בנושא דיני משפחה וגירושין?

מורכבות התא המשפחתי יכולה להוביל למסלול התנגשות בין בני זוג וצדדים נוספים במשפחה. מסלול אשר מוביל לא אחת להליך ממושך תחת הערכאות המשפטיות. כדי להימנע מכך או כדי לצלוח במשפט המורכב, מוטב לפנות לעו"ד דיני משפחה.

 

כאשר הליך משפטי ננקט לצורך עמידה על זכויות ותו לא, הרי שהוא נחשב לפשוט ונהיר יותר. לעומתו, כאשר הוא מונע מתוך אימפולסיביות ויצר נקמנות, הרי שהוא הופך למורכב הרבה יותר, ולקשה ועיקש הרבה יותר. 

 

תחום דיני המשפחה לרוב מלווה צדדים הנמצאים בעיצומה של מחלוקת גדולה, ולא אחת כזו המלווה ביצרים ועוינות. עורכי דין בתחום דיני המשפחה, מלווים בני זוג המצויים בתהליך היפרדות וגירושין, וחותרים להשיג את מלוא הזכויות עבור כל אחד מן הצדדים. די בייעוץ עם עורך דין משפחה מנוסה, כדי להגיע לפשרה באשר לתשלומי המזונות, הסדרי וחלוקת רכוש ועוד.

באילו מקרים מוטב לקבל ייעוץ משפטי מטעם עורך דין משפחה

להלן מספר דוגמאות בולטות באשר לתועלת הרבה שעורך דין דיני משפחה יכול לספק עבורכם:

  • הימנעות מהליך משפטי: אתם לא חייבים להיגרר אל תוך הליכים משפטיים ארוכים ומתישים. עורכי דין דיני משפחה יכולים לסייע רבות במציעת עמק השווה, ולא אחת דרך כישורי גישור מקצועיים. יש בכך כדי למנוע מפח נפש גדול, ולעתים אף כדי למנוע תוצאות הרות אסון עם תום המשפט. ייעוץ משפטי עם עורך דין דיני משפחה, יכול לספק לכם תחזית משפטית מלאה.
  • הסדרים כלכליים ומשפחתיים: לצד תשלומי המזונות עליהם יש לתת את הדעת, הרי שגירושין יכולים להביא עמם לא מעט מחלוקות באשר לרכוש משותף לרבות: דירה, חיית מחמד, רכבים ועוד. כמו באשר למשמורות על ילדים, הרי שהתדיינות בין עורכי הדין משני הצדדים, יכולה להוביל לפתרונות יצירתיים.
  • תחזית משפטית: מרבית הסיכויים שהשופט לא יפסוק לטובתכם? עו"ד משפחה צריך להיות מסוגל לספק את ההערכה המקצועית הזו, ולאפשר בחירה מושכלת באשר לצעדים המשפטיים שעתידים לבוא. הערכת מצב שכזו, יכולה לסייע רבות בהתוויית האסטרטגיה המשפטית ורתימת גורמי מקצוע לצד הלקוח דוגמת עובדים סוציאליים, רופאים ועוד.

השירות שלנו

בפורטל Law Regulation ריכזנו עבורכם שורה של עורכי דין מובילים בתחום דיני המשפחה.

 

חשוב לדעת: ייעוץ משפטי עם עורך דין דיני משפחה הוא אמנם בחירה ולא חובה, אך באפשרותו לשנות באופן מהותי את עתידכם הקרוב והרחוק. הצוות שלנו ערוך ומוכן לקבלת שיחת ייעוץ מטעמך. במהלך השיחה נבין במדויק את הסוגיה המדוברת, ונדאג לשלוח עד 3 עו"ד משפחה ליצירת קשר בשיחה חוזרת.

 

רק לאחר שיחה עם נציגינו, נדאג לתאם את הפרטים אל מול עורכי הדין אשר יחזרו אליכם לשיחת ייעוץ כאשר הם מכירים במדויק את המקרה המדובר.

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

לאינדקס עורכי דין