מהו תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה?

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מהו תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה?

יותר ויותר אנשים רוכשים פוליסות להגנה מפני אובדן כושר עבודה, הם משלמים את הפוליסה כסדרה ובקרות מקרה הביטוח הם פונים לחברת הביטוח אבל נדחים על הסף. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם שילמתם את כל תשלומי הפרמיה החודשיים ופתאום כשהייתם צריכים את חברות הביטוח הן "נתקעו" בשורות הקטנות במסמך? אם כן, בדיוק כאן הרשו לנו להעיר את תשומת ליבכם ולבקש מכם- אל תגישו תביעת אובדן כושר עבודה לבד, בשביל זה יש לכם עורך דין אובדן כושר עבודה, שואלים איך בוחרים נותן שירות מתאים? כל הפרטים במאמר הבא. 

איך מוצאים עורך דין אובדן כושר עבודה מיומן?

עורך דין אובדן כושר עבודה מיומן משמע אדם שמבין ומכיר את כל הדחיות מטעם חברות הביטוח, בעידן בו הכול קשה מסתמם כי גם חברות הביטוח עלולות להיות שרירותיות וכאן חשוב ביותר לבחור עורך דין עם ניסיון. עורך דין שמבין בדיני עבודה יכול בהחלט לנהל דיאלוג תקין בין המצב החדש לבין חברות הביטוח המקשות יותר ויותר. למעשה, אם מגישים תביעה לבד ספק גדול מאוד שלא יהיה שימוש במילים הפחות נכונות, המסמכים הלא נכונים והנה הדחייה של התביעה כבר נכנסת לתוקפה ואתם נשארים עם תשלום פרמיות גדול אבל עם פיצוי אפסי. אז כמו בכל דבר, אם אתם צריכים מישהו שיסייע לכם לעבור את זה בשלום ולהשיג את מה שמגיע לכם, חשוב לבחור עורך דין המתמחה בתחום – כן! כמו שיש רופא בר סמכא ברפואת משפחה כך גם יש עורכי דין בכל מיני נושאים ולכן אסור לפנות אל עורך דין כללי אלא לאחד שמבין ויש לו את ההכשרה בתחום.

איזה פיצוי ניתן להגיש כתוצאה מהליך הגשה נכון?

כפי שהבנתם, הגשת תביעת אובדן כושר עבודה תתבצע אך ורק על ידי עורך דין אובדן כושר עבודה- אחד שמבין ובקיא בחוקים ובתנאים. אם הצלחתם לקבל את מה שמגיע לכם חברת הביטוח תפטור אתכם מתשלום הפרמיות לפחות לתקופת האובדן כושר ולאחריה תקבלו פיצוי של 75 אחוז מהשכר שהרווחתם בפועל. הפיצוי כמובן ייכנס לתוקפו רק לאחר שלושה חודשי המתנה, אלא אם רכשתם פוליסה שתקופת ההמתנה קצרה והכיסוי ייכנס לתוקפו לאחר שבוע, שמונה ימים ולעיתים אפילו מהיום הראשון. 

 

בסיכומו של דבר, לא משנה איזו פוליסה תעשו וכמה כסף תשקיעו, אם תגישו או תגישו את המסמכים הלא נכונים או אפילו תשגו בניסוח לא נכון ספק אם תקבלו את מה שמגיע לכם על פי חוק. עומדים לפני סירוב מטעם חברות הביטוח? זה עוד לא מאוחר, בדיוק בשלב הזה כל מה שאתם צריכים זה ייצוג הולם באמצעות עורך דין אובדן כושר עבודה וזה יסייע לכם להשיג בדיוק את מה ששילמתם עבורו בקפדנות ורצינות רבה. 

מרחבי האתר

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!