נזיקין

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מחפשים ייעוץ משפטי בנושא דיני נזיקין?

תחום דיני הנזיקין (ידוע גם בתור נזקי רכוש), מתייחס לנזקים שונים אשר יכולים להיגרם לרכושנו לרבות דירה ורכב. חברת הביטוח מסרבת לשלם את הפיצוי המוסכם בפוליסה? אינכם יודעים כיצד להתחיל בתביעת הגורמים הנדרשים? עו"ד נזיקין יענה בדיוק על דרישותיכם.

 

למרבה הצער, נזקי רכוש לוקחים חלק בלתי נפרד מחייו של כל אחד ואחת מאתנו. החל מפריצות הביתה, דרך שריפה או הצפה ועד לתאונת דרכים – לא חסרים אמצעים שיכולים לפגוע ברכושנו. מנגד, חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם את הפיצויים הנדרשים, ולא אחת אינן משקפות ולא במעט, את מידת העצמה של המאורע.

 

ייתכן מאוד שבהחלטתכם שלא לפנות לערכאות משפטיות, אתם למעשה מוותרים על הזכויות שלכם. באמצעות ייעוץ משפטי עם עורך דין נזיקין, תוכלו להבין במדויק כיצד למצות את זכויותיכם באופן מלא וללא פשרות.

באילו מקרים מוטב לקבל ייעוץ משפטי מטעם עורך דין רכוש?

מבולבלים? להלן מספר דוגמאות שיאפשרו לכם להבין טוב יותר באם מוטב לפנות לעורך דין דיני נזיקין:

  • שריפה: הדירה / בית עלו באש? נגרם נזק בגין דליקה? באם הנכס מבוטח על-יד פוליסה מסודרת, הרי שזוהי העת להגיש תביעה מסודרת עבור חברת הביטוח. היו סמוכים ובטוחים שחברת הביטוח לא תעניק לכם את הפיצוי שיניח את דעתכם, וכאן המקום לערב עורך דין רכוש מיומן אשר בקיא בדיני נזיקין ובפעילות אל מול חברות הביטוח. להילחם למען הזכויות שלכם!
  • הצפות: הבית או העסק הוצפו לאור נזקי טבע? או אולי פיצוץ בדוד החשמלי? מוטב לקבל ייעוץ משפטי בדיני נזיקין ולמצות את מלוא הזכויות אל מול חברת הביטוח. מרבית חברות הביטוח גוררות רגליים, וזאת לאור העובדה כי ישנו חוק התיישנות אשר יכול להוריד באופן משמעותי את גובה הפיצויים. עם עו"ד דיני נזיקין, אתם למעשה נלחמים למען המטרה שלכם ומאיצים את מימושה.
  • פריצה: פריצה לבית או לרכב. גניבת רכוש מן הבית או את גניבת הרכב עצמו הנחשב לרכוש. זוהי למעשה הפגיעה הנפוצה ביותר, ובאמצעות פוליסת הביטוח, ניתן לממש את הפיצויים הנדרשים. באם כספי הפיצויים הינם נמוכים באופן משמעותי מאשר זה אשר הוסכם עליו במסגרת הפוליסה, הרי שפניה לקבלת ייעוץ משפטי בנזיקין יכולה לסייע במיצוי זכויות המבוטח.

השירות שלנו

בפורטל Law Regulation אנו שמחים להעמיד לשירותכם עורכי דין מומלצים ומיומנים.

 

צוות האתר דואג להוסיף אל המאגר הפנימי שלו, אך ורק עורכי דין אשר עומדים בקריטריונים המחמירים ביותר. כיום אנו שמחים להציע ללקוחותינו ייעוץ מקצועי טלפוני למציאת עורך הדין שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

 

רק לאחר שנבין את הסוגיה המשפטית המדוברת, נמליץ לעד 3 עורכי דין בלבד, ליצור עמכם קשר טלפוני. הקשר הטלפוני ייווצר לאחר שנדון על כך עם עורך הדין ונסביר לו את הבעיה. אתם מצדכם יכולים להמתין לשיחה יעילה וממוקדת מטרה.

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

לאינדקס עורכי דין