שכירת חוקר פרטי בהליך גירושין

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

חוקר פרטי בשירות עו"ד משפחה וגירושין

למרבה הצער, הליכי גירושין לא אחת עוברים בצורה לא נעימה ואף עוטים על עצמם אווירת עוינות. רף החשדנות עולה, ועמו מתחילות לצוץ אי אלו השערות שונות באשר למידת אמינותם של בני הזוג, וחששות שמא ישנו פרט חשוב המוסתר מפני הפרטנר/ית.

 

עורכי דין בתחום המשפחה והגירושין, יכולים למצוא עזר רב בחוקרים פרטיים, במקרים בהם הם מעוניינים בהשגת ראיות שיתמכו בדרישתו של מרשם לזכויות שונות בהליך הגירושין דוגמת הוכחת אי-נאמנות, או לחילופין בני או בנות זוג אשר חוששים שהצד השני מסתיר מפניהם רכוש או הכנסות נוספות.

את השופטים זה פשוט לא מעניין

א' עברה הליכי גירושין לא פשוטים מבעלה. היא ידעה כי הוא עובד בשחור ונהנה מהכנסות גבוהות לאור היותו עובד עצמאי בתחום התיקונים.

 

אין מדובר רק בהשערה, אלא בהיכרות מעמיקה שלה עם התנהלותו הפיננסית של בעלה. עתה כאשר א' נמצאת בהליכי גירושין, בעלה פועל להקטין ככל הניתן את דמי המזונות וזאת לאור הכנסתו המועטה. לא משנה עד כמה א' תציג טיעונים רלוונטיים אל מול השופט – הרי שמבחינתו אם אין הוכחה, אין קייס.

 

במקרה שכזה, עורך דין משפחה יפנה למשרד חקירות מומחה שיבחן את הנושא ויערוך חקירה כלכלית מקיפה. במסגרת החקירה, יפעלו החוקרים למפות את כל הכנסותיו של הבעל ויבחנו בקפידה את הוצאותיו והתנהלותו. הבאת הוכחות קבילות בבית משפט הן אינן עניין של מה בכך, ולכן מומלץ לשכור את שירותיו של חוקר מיומן המתמחה בתחום זה.

הוכחת אי-נאמנות

מן העבר השני ישנו לעתים הצורך במציאת ההוכחה שתאפשר גירושים מהירים וחלקים. עורכי דין בתחום המשפחה יודעים כי אם בן או בת הזוג יתפסו ויתועדו בעת מעשה בגידה, הרי שהתיק הוא הרבה יותר קל והרבה יותר גמיש לניווט.

 

יצוין כי החוק איננו מתיר מעקבים שיבוצעו על-ידי אדם פרטי, והדבר נחשב לעבירת הטרדה. החוק אכן מתיר לחוקרים פרטיים לבצע מעקבים, ובכך להשיג את הראיות הנדרשות.

איתור נכסים

משרדי חקירות יכולים להוות עזר רב לעורכי הדין, ובעיקר כאשר הם מעוניינים למפות את נכסיו או כספיו של הפרטנר.


לעתים ניתן למצוא מקרים בהם בני ובנות זוג הנמצאים לקראת גירושין, מסתירים את נכסיהם, ובעיקר בדמות חשבונות בנק נוספים ונכסי נדל"ן שהפרטנרים אינם מכירים.


איתור נכסים לא אחת הופך לחקירה מורכבת שאף מגיעה אל מעבר לים, ועל-כן חשוב לבחון את מידת הכדאיות של שימוש בשירות זה.

מרחבי האתר

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!