כיצד לבחור עורך דין גירושין?

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

הליך הגירושין מביא עמו אמוציות רבות, ולא אחת מסמל את פתחה של תקופה ארוכה וממושכת במסגרתה הצדדים ידונו על האופן שבו דרכיהם ייפרדו.

הבחירה בעורך דין גירושין מקצועי וטוב הינה קריטית וחיונית להגנת האינטרסים האישיים של הלקוח או הלקוחה.

כל הליך גירושין מביא עמו מורכבות שונה, וזוהי חובתו של עורך הדין לצלול אל תוך הפרטים ולו הקטנים ביותר, וזאת כדי שהסכם הגירושין ישקף נכונה את יעדי הלקוחות.

להלן מספר היבטים שמומלץ לשקול בעת החיפוש אחר עו"ד גירושין.

פה לאוזן

המלצות המבוססות על ניסיון קודם בהחלט יכולות להוביל אל הבחירה הנכונה ביותר.

לצד בדיקת הדברים אל מול חברים, בני משפחה ומכרים, הרי שניתן גם להיעזר בכוחן של הרשתות החברתיות ולבקש הכוונות אל עורכי דין המתמחים בתחום.

יתרה מזאת, כיום ברשת הפייסבוק ניתן לפרסם באופן אנונימי לחלוטין, דבר אשר יכול לדרבן לא מעט זוגות החשים במבוכה לנוכח ההליך, לפרסם פוסט ולבקש הכוונה. 

כיצד בוחרים עורך דין גירושין?

התמחות פרטנית

במידה ואתם מחזיקים בעסק משותף, או במידה וישנן נסיבות מסוימות שהופכות את תיק הגירושין למורכב יותר, הרי שמומלץ לחפש אחר עורך דין המתמחה באופן פרטני בסוגיה הנידונה.

כל נושא ונושא העולה לדיון במסגרת תביעת הגירושין, יבוא לידי ביטוי בהסכם גירושין מפורט. כל נושא ונושא יכול אף להפוך לפרק שלם בהסכם הגירושין.

הקפידו להיעזר אך ורק בשירותיו של עורך דין המספק את המענה המדויק על צורכיכם.

זמינות

זמינותו של עורך הדין היא בהחלט נושא שצריך להעסיקכם בטרם הבחירה באיש המקצוע שילווה אתכם לאורך התהליך.

הליך הגירושין מלווה באמוציות רבות, וככזה הוא לעתים מצריך זמינות גבוהה ואף מידית. כמו-כן, מהלכים מצד בן או בת הזוג עלולים אף הם להתברר כמקרי חירום המצריכים התדיינות מידית עם עורך הדין ונקיטת תגובה מהירה.

הכימיה עם עוה"ד

שיחת הטלפון הראשונה עם עורך דינכם בהחלט יכולה להכתיב את ההחלטה.

מדובר בתהליך אישי מאוד, וככזה הרי שחשוב שתרגישו בנוח עם עורך דינכם.

תוכלו להתרשם רבות מן השיחה הטלפונית הראשונה עם עורך הדין לגירושין אליו פניתם, ובמידה וישנה תחושה חיובית, הרי שמומלץ להתקדם לפגישה פרונטלית או מקוונת בזום.

מרחבי האתר

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!