ייעוץ משפטי

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מחפשים ייעוץ משפטי מקצועי?

ייעוץ משפטי מקצועי איננו תמיד נדרש, אך הוא בהחלט יכול להתברר כשירות חובה לצורך השגת מטרת הלקוח/ה.

 

בחינת נסיבות הגשת התביעה או התווית ההגנה המשפטית הנכונה ביותר, צריכות להיעשות בסמוך לליוויים של עורכי דין מקצועיים בתחום המשפטי הרלוונטי.

 

יחד עם עורך דין מומחה בתחומו, יכול אדם ללא כל ידיעה משפטית קודמת, להבין באופן מדויק את סיכויי הצלחת התיק ולקבל תחזית מדויקת של השלכות כאלו ואחרות. לא אחת, לקוחות רבים פונים לפתרונות חלופיים לרבות גישור או הסכמות נוספות מחוץ לבתי המשפט; פעולה אשר מסייעת לחסוך הליכים ממושכים ומתישים והוצאות גבוהות.

 

באילו מקרים מוטב לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין?

למעשה, בכל הליך משפטי ולו 'הקטן' ביותר, הרי שייעוץ מטעם עורך דין מומחה, יכול לסייע רבות בהצלחת התיק. להלן מספר דוגמאות לבולטות לחשיבותו של ייעוץ עם איש מקצוע משפטי:

  • תאונת דרכים: בחינת תביעת הביטוח שלמרבה הצער איננו מרבה לעמוד בהתחייבויותיו ולגלם את הפיצויים הנדרשים.
    לחילופין, תיתכן בחינת נזק רפואי אשר השפיע על כשירותו של המעורב לקיים אורח חיים תקין לרבות את עבודתו.
  • מקרקעין: בענף ובו כל עסקה ולו הקטנה ביותר, מוערכת בהון תועפות, הרי שליווי על-ידי עו"ד מיומן יכולה לסייע רבות בהתוויית הגנה משפטית על הלקוח. החל מבחינת הנכס, דרך בדיקת חוזה המכר ועד לליווי שלבי הביצוע של העסקה - כל צעד מוטעה עלול לעלות בהון רב.
  • הגירה: שוקלים רילוקיישן? רוצים לשכור את שירותיהם של עובדים זרים? כדי להימנע מביורוקרטיה ממושכת ומתישה וכל שכן סירוב מפתיע מטעם הרשויות, מוטב לפנות לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מטעם עורך דין בתחומו. הגשת המסמכים והצגת הנסיבות בדרכים נכונות בהיבט המשפטי, יכולה למנוע כאבי ראש רבים.
  • משפחה: רוצים לרשום צוואה? מוטב לפנות לעורך דין שיבחן היטב את המסמך המשפטי הרגיש שעלול להוביל לאי-הבנות, פרשנויות ומחלוקות קשות. נמצאים בהליך גירושין? מוטב שתשכרו איש מקצוע שילווה אתכם לאורך התהליך, וכל שכן כאשר מדובר בפירוק הזוגיות עם מטענים רגשיים נלווים.
  • דיני בנקים: הבנק יושב עליכם? נדרשים לתשלום חובות אך לא יודעים מהיכן להביא את הכספים? עורך דין המצוי בדיני בנקים, הגבלות על חשבונות בנק, הוצאות לפועל וחדלות פרעון יוכל לסייע לכם בנושא ולמצוא פתרונות יצירתיים.

השירות שלנו

בכל סוגיה משפטית, צוות האתר ישמח לבחון יחד עמכם את אנשי המקצוע המובילים והמומלצים לקבלת ייעוץ משפטי מקיף ויסודי.

 

לרשותנו מאגר של אנשי מקצוע שנבחן בקפידה ונבחר לאור קריטריוני איכות שנקבעו מראש. בשיחת הייעוץ הראשונית נשמח לשמוע את הסוגיה המשפטית עמה אתם מתמודדים, ונדאג שעד 3 עורכי דין בלבד יצרו עמכם קשר.

 

לא תקבלו מבול של טלפונים, ולא שיחות מכירה. תדעו בדיוק מי עומד להתקשר אליכם ומצדם עורכי הדין ידעו במדויק את נושא השיחה ויתכוננו אליה מראש.

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

לאינדקס עורכי דין