הוצאה לפועל

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

מחפשים ייעוץ דיני הוצאה לפועל וחדלות פרעון?

חייבים כספים ואינכם יודעים עוד כיצד להתמודד עם העול? ההוצאה לפועל מתדפקת על דלתותיכם ללא הרף? הבנקים לוחצים? מוטב שלא להתמודד אל מול מערכות אלו ללא קבלת ייצוג משפטי הולם.

 

מטרת ייעוץ עם עורך דין הוצאה לפועל וחדלות פרעון, היא להסדיר את החובות אל מול הנושים, ולהגיע לפתרונות יצירתיים באם החובות הינם כבדים מדי מכדי שהלקוח יוכל לשלמם. זכרו את כלל הברזל הבא: חוקיה של מדינת ישראל אמנם באים לקראת הנושים, אך מטרתם היא גם להבטיח שהחייבים יוכלו לעלות מחדש על המסלול הנכון, ולהצטרף פעם נוספת ככוח כלכלי בחברה הישראלית.

 

זכרו כי מטרתה של לשכת ההוצאה לפועל היא לאפשר לנושים להסדיר את החובות. עם זאת, נקיטת צעדים שכאלו כנגד החייבים לעתים אינם מועילים, ועל כן, תיקי ההוצאה לפועל רק מחמירה את מצבם. דעו: אין מדובר בסוף העולם. אמנם האדמה רעדה תחת רגליכם, ועם זאת ישנם צעדים ופתרונות בהם ניתן לנקוט. רק ייצוג וייעוץ משפטי הולם, יספק את התשובה הנדרשת לצליחת האירוע מול ההוצאה לפועל.

 

הגעתם אל המסקנה אינכם עוד יכולים לשלם את חובותיכם? במקרים שכאלו, הרי שיש להכריז על חדלות פרעון (הליך המוכר בעברו כפשיטת רגל), ולהגיע להסדר חובות אל מול הנושים.

 

באילו מקרים מוטב לקבל ייעוץ בנושא הוצאה לפועל ופשיטת רגל?

למרבה הצער, עסקים קטנים ובינוניים רבים, כמו גם עצמאיים פרילנסרים, מוצאים עצמם לא אחת במצבים כלכליים סבוכים ומורכבים. במקרים שכאלו, לעתים צעדים דרסטיים בליוויו של עורך דין המתמחה בתחום, יוכלו לסייע בהבראה הכלכלית ההדרגתית. להלן מספר תחומי אחריות של עורכי דין בתחום זה:

  • הסדר חובות: איחוד תיקים או הסדר אל מול הנושים? אלו הם חלק מן הפתרונות היצירתיים אליהם נדרשים עורכי דין בתחום. הכל תלוי בנסיבות, בגורמים המעורבים, גבוה החוב והאפשרויות הכלכליות העומדות לרשות הלקוח.
  • הכרזה על חדלות פרעון: לעתים חדלות פרעון היא למעשה הדרך הנכונה ביותר להבריא כלכלית. חשים שגורמים שונים סוגרים עליכם עם חובות כבדים? מוטב לבחון את הנסיבות היטב אל מול עורך דין פשיטת רגל.
  • גביית חובות: מן העבר השני, עו"ד בתחום זה יכול להידרש לגביית חובות ובעריכת מכתבי התראה אשר 'ידרבנו' את הלקוחות לשלם במועד שנקבע מראש.

השירות שלנו

זקוקים לשירות מידי בנושא פיננסי? באתר Law Regulation ריכזנו עבורכם מגוון רחב של עורכי דין המצויים באינדקס העו"ד שלנו.

 

צוות האתר עושה מאמצים כבירים כדי לסנן ולגבש את נבחרת עורכי הדין האיכותיים ביותר. כולם עומדים בקריטריונים הנוקשים של אתרנו.

 

למידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ טלפונית, השאירו לנו פניה ונחזור אליכם בהקדם. לאחר שנציגינו יבינו את הנושא המדובר, יישלח הנושא אל עורכי הדין המדוברים אשר ילמדו את פרטי המקרה ויחזרו אליכם עם האסטרטגיה הראשונית הנכונה ביותר.

קבלו הצעה מ-3 עורכי דין מומלצים!

לאינדקס עורכי דין